Hakkımızda

1974 yılından beri toptan ayakkabıcılık yapan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek sektörde önde gelen toptancılardan biri haline gelmiştir. www.ayakkabipazari.com 2007 yılında Türkiye de online toptan ayakkabı satışı sektörüne öncülük etmek amacıyla kurulmuştur. Sektörde çok önemli bir ilki gerçekleştirmiştir.

Kısa vadede sektördeki boşluğu doldurmak, Türkiye de geniş hacmi bulunan bayilere internet üzerinden kaliteli, düşük fiyatlı ürünler satma amacını taşımaktadır. Uzun vadede ilkeleri, online pazarlama stratejileri ve teknolojisi ile sektöründe lider konuma geçme amacını taşımaktadır. 
www.ayakkabipazari.com aktif olarak 1974 den itibaren toptan spor ayakkabı, bot, çizme, ayakkabı, terlik, keten, futbol ayakkabıları, mest ve lastik satışı yapmakta olan CVS ÇAVUŞOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. nin bir alt firmasıdır.

Sahip olunan deneyimlerin internet ortamına taşınması ve kaliteli perakendeciler ile yerli internet kullanıcısı buluşturularak ucuz fiyatlar ile kaliteli ayakkabı satışı yapılması hedeflenmektedir. www.ayakkabipazari.com un bundan sonraki ana hedefi bayi ağı kurarak bayilerimizle birlikte tüm Türkiye ye yayılmak ve bayilerimizle birlikte büyümektir. İlk önce Ordu ve çok kısa süre öncede Çanakkale ilimizde bayi açarak bayi sayısını 24?e çıkaran www.ayakkabipazari.com çok hızlı şekilde bayi ağını genişletmektedir.

Mağaza, calışan eleman ve ekipman masraflarını ortadan kaldıran ve böylece uygun fiyatlar ve yüksek hizmet kalitesi ile üyelerine kaliteli ürünler sunan 
www.ayakkabipazari.com:

- Aynı gün kargoya teslim

- Sorunsuz değiştirme
- Sürekli ve kaliteli mal tedariki
- Kolaylıkla iade gibi hizmetleri ile Türkiye de online mağazacılık alanında da birçok ilklere imza atmıştır.

Açıldığı günden buyana 
www.ayakkabipazari.com ayakkabıcılık sektöründe beklenenin üstünde bir ilgi ile karşılanmıştır. Her geçen gün ürün sayısını ve çeşitliliğini artırmak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Tüm Türkiye genelinde güçlü bir bayi ağı kurarak üyelerine her ilden hizmet etmek hedeflenmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR