Müşteri Hizmetleri

TASIMA & SIPARIS

CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. bünyesinde hizmet veren www.ayakkabipazari.com , stokta bulunan siparislerinizin ayni gün içinde kargo, ambar ya da nakliye sirketlerine (isteginize göre) verilecegini garanti eder.

Stok haricindeki siparisleriniz için ise üretici firmadan yapilacak sevkiyat tarihine göre siparisleriniz tasimaya verilir. Böyle bir durumda tarafimizdan bilgilendirilirsiniz. Resmi tatil günlerinde vereceginiz siparisler ise, tatili izleyen ilk is günü içinde isleme konulacaktir.

CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. bünyesinde hizmet veren www.ayakkabipazari.com dan verdiginiz siparislerin tasima ücreti siparis verene aittir. Anlasmali kargomuz, ambar, uçak kargo veya firmamizdan siparisinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Siparisleriniz isteginize göre paketlenir, birlestirilir ve isteginize uygun olarak size ulastirilir. Ürün teslimatinin aksamadan gerçeklestirilebilmesi için lütfen adres bilgilerinize ilçe,cadde,sokak ismini yazmayi unutmayiniz.

CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. ve bünyesinde hizmet veren www.ayakkabipazari.com ürünlerinizi nakliye sirketlerine ulastirdiktan sonra ürünlere gelecek herhangi bir zarar ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz.

IADE KOSULLARI

CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. ve bünyesinde hizmet veren www.ayakkabipazari.com, satisini yaptigi ürünlerin tamaminin fabrikasyon ve firma hatalari durumunda degisimini garanti eder. Degisim yapilacak ürünlerin nakliye masraflari aliciya ait olmakla birlikte, ayni ya da farkli bir ürün ile ürün degisimi yapilir.

Kullanilmis, renk degisimine ugramis ve kullanicidan kaynaklanan hata ve ariza durumlarinda ürünlerin degisimi ve iadesi yapilmaz.

Degisimi yapilmak istenen ürünlerin alindigi sekilde kutulu olmasi gerekmekte olup, üretici stoklarinda ürün bulunmamasi halinde CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. degisim yapmama hakkini sakli tutar.
Iade islemlerinde Kargo ücretleri müsteri tarafindan karsilanir.

Istisnalar : Ambalaji (kutusu) yirtilmis ve satilabilir özelligini kaybetmis, fiziksel zarar görmüs ürünler iade alinmaz. Iade isleminde yalnizca ürün için alinan ücret iade edilir. Aksi bildirilmedikçe ürün ile birlikte verilmis her türlü evrak, hediye, ek ürün indirim kuponu vs. promosyonlar mevcut ise bunlarinda iadesi gerekmektedir.

GIZLILIK BILDIRIMI

www.ayakkabipazari.com, ziyaretçileri tarafindan sitesindeki formlar araciligiyla sunulan kisisel verileri üçüncü kisilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir sekilde kullandirmaz.

www.ayakkabipazari.com bu bilgileri asagidaki amaçlar için kullanacaktir:

Size basili yayinlar/yazismalar göndermek, Size elektronik posta ile basin bültenleri veya bildirimler göndermek, Satin aldiginiz mallari teslim etmek.

Kisisel bilgilere sadece CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. ve bünyesinde hizmet veren www.ayakkabipazari.com web sitesi personeli ulasabilirler. www.ayakkabipazari.com, kisi kimliklerini açiklamadan, istatistiksel bilgileri web sitesini iyilestirmek ve genel olarak tüketicileri hakkinda daha çok bilgi sahibi olmak amaciyla kullanir. Bu bilgiler üçüncü kisilere açiklanmaz. www.ayakkabipazari.com, sitesindeki baglantilar araciligiyla gideceginiz diger sitelerin, www.ayakkabipazari.com un Gizlilik Ilkelerine uyacagini garanti etmez; bu nedenle kisisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiginiz sitelerin gizlilik yaklasimlarini degerlendirmenizi öneririz.

KULLANIM SARTLARI

SARTLAR ve KOSULLAR


Sayin Müsterimiz, sitemizi ziyaret etmekle site ile ilgili olarak www.ayakkabipazari.com un belirledigi sartlari kabul etmis bulunmaktasiniz.

www.ayakkabipazari.com CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. firmasina bagli bir web sitesi olup, satislari direk olarak Internet yoluyla yapmaz. Sitemize üye olarak ilgilendiginiz ürünleri sepetinize ekleyebilir ve onaylamaniz sonucunda size kisa bir süre içinde ilgilendiginiz ürünlerin fiyatlandirmasi yapilip geri dönülecektir. Çok yakinda sitemizde online satis hizmeti verilecektir.

Bunun sonucunda siparis vermek isterseniz Banka (EFT, Hesaba Havale), PTT, Nakit, Kredi Karti yollariyla ücret transferini yapabilirsiniz. Siparisiniz sonucunda teslimat ve iade kosullarini ilgili bölümden inceleyebilirsiniz.

www.ayakkabipazari.com ve CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. firmasi satislari sadece toptandir ve son kullaniciya hitap etmez.

Sitemizi ziyaret ettiginiz ve ürünlerimize göstermis oldugunuz ilgi için sizlere tesekkür ederiz.

RISK VE SORUMLULUK

Siteyi kullanirken sorumluluk tamamen kullaniciya aittir. www.ayakkabipazari.com, sitede ariza, hata, virüs ya da bilgisayarinizi etkileyebilecek hatalarin olmadigini garanti edememektedir. www.ayakkabipazari.com sitesinden edindiginiz bilginin, bilgiyi görüntülediginiz tarihte tamamen dogru oldugunu garanti etmemektedir.

FIKIR HAKLARI


Bu sitedeki tüm Fikir Haklarinin sahibi www.ayakkabipazari.com dur. www.ayakkabipazari.com un izni olmaksizin siteden herhangi bir seyi kopyalayamazsiniz. Sadece siteyi arastirabilir ve siteden yazili çikti alabilirsiniz. Bunu sadece kisisel kullaniminiz ve/veya www.ayakkabipazari.com ürünleri hakkinda bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çogaltamaz, degistiremez veya yayinlayamazsiniz ve buradan edindiginiz veya baki aldiginiz bir bilgiyi satamazsiniz.

ÜRÜNLER VE FIYATLAR

www.ayakkabipazari.com ürün yelpazesini sürekli arttirmaktadir. Bundan dolayi, sitedeki tüm bilgiler degistirilebilir.Sizin görüntülediginiz tarihte sitedeki teknik özellikler, modeller, fiyatlar güncel olmayabilir. Lütfen en güncel bilgileri edinmek için CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. ile irtibata geçiniz. Teknolojinin yapisi geregi sitede gösterilen renkler gerçek renklerle uyusmayabilir.

KISISEL DETAYLARINIZ

Sitemizde toplanilan veriler www.ayakkabipazari.com tarafindan ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasi gibi is amaçli olarak kullanilabilir. www.ayakkabipazari.com a bilgi gönderirken bunlari kabul etmis ve www.ayakkabipazari.com un bunlari kullanabilecegini kabul etmis olursunuz.(i) sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle ilgili bilgi saglamak; (ii) pazar arastirmasi yapabilmek; (iii) belirlenen ürün ve hizmetleri saglamak amaciyla simdi ve gelecekte CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. bu bilgiyi (ve zaman içerisinde hakkinizda edindigi diger bilgileri) saklayacak ve kullanacaktir. Bu uygulamanin disinda kalmak istediginiz takdirde lütfen site yöneticimiz ile irtibat kurun. www.ayakkabipazari.com telefon numaranizi özellikle sizi aramak için kullanabilir. AYAKKABIPAZARI.COM ile ILETISIM

www.ayakkabipazari.com ile irtibat kurmak için lütfen CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. GEDIKPASA PERTEVPASA SOK.NO.7 BEYAZIT/ISTANBUL adresine yazin. E-Postalarinizi ise [email protected] adresine yollayabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF SITELERINE BAGLANTILAR

Baskalari tarafindan kontrol edilen siteden siteye baglantilar olabilir. www.ayakkabipazari.com kendi baglantiniz sonucunda açilacak olan herhangi bir sitenin içeriginden sorumlu tutulamaz.

TANIMLAMALAR

www.ayakkabipazari.com, CVS ÇAVUSOGLU AYAKKABI PAZARI TİC. A.Ş. nin bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamizin her türlü hakki kanunlar tarafindan atanmistir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR